Ta oferta pracy jest nieaktualna od 289 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik Samochodowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mercedes-Benz Warszawa Sp. z o.o.
    Działa od 2004 roku jako spółka koncernu Daimler AG.
    Zajmujemy się sprzedażą i serwisowaniem pojazdów marki
    Mercedes-Benz, smart, Maybach i Mitsubishi Fuso.

    Do naszego zespołu w Serwisie Samochodów Osobowych i Dostawczych
    poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Główne zadania:

    • Wykonywanie przeglądów zgodnie z arkuszami przeglądowymi.
    • Przeprowadzanie diagnoz w obszarze specjalizacji.
    • Wykonywanie zleconych napraw i kontrola jakości wykonanych prac.

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie kierunkowe techniczne.
    • Min. 2 lata doświadczenia w zakresie techniki samochodowej w serwisie w branży samochodowej.
    • Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy.

    Kandydatom oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia.
    • Pracę w pełnym wymiarze czasowym w trybie zmianowym.
    • Udział w szkoleniach.
    • Opiekę medyczną.

    Oferty zawierające CV, list motywacyjny, oraz klauzulę o ochronie danych osobowych,
    prosimy kierować za pomocą przycisku aplikuj, w temacie prosimy wpisać „Mechanik”

    lub za pośrednictwem poczty:

    ul. Gottlieba Daimlera 1
    02-460 Warszawa

    z dopiskiem „Mechanik”.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r o Ochronie Danych Osobowych: tekst jednolity: Dz.U. z 2002r Nr 101,poz.926 ze zm.”

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.