Ta oferta pracy jest nieaktualna od 318 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik Samochodowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 08.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    VCentrum jest największym niezależnych serwisem samochodów premium w Warszawie.

    MECHANIK SAMOCHODOWY
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę pojazdów marek premium w zakresie napraw mechanicznych/elektromechanicznych. Poszukujemy mechanika z doświadczeniem i bardzo dobrą znajomością marki Mercedes lub Porsche. Możliwość podjęcia pracy od zaraz.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wymagania:

    • wykształcenie zasadnicze lub średnie techniczne
    • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku mechanika
    • umiejętność samodzielnego diagnozowania usterek
    • dbałość o wysoką jakość naprawy
    • doskonałe umiejętności organizacyjne
    • gotowość do aktualizacji i poszerzania wiedzy
    • dyspozycyjność
    • wymagane czynne prawo jazdy KAT. B

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • stabilność zatrudnienia,
    • niezbędne narzędzia do pracy,
    • szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego,
    • pracę w doświadczonym zespole

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)".