Ta oferta pracy jest nieaktualna od 74 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik samochodowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Marimex-Auto s.c.

    Autoryzowane Centrum Serwisowe Marimex-Auto s.c. jest serwisem wielomarkowym wykonującym usługi dla odbiorców indywidualnych, dealerów samochodów, flot samochodowych.

    Zapewniamy naszym klientom wysoką jakość świadczonych usług a pracownikom dobre warunki pracy, szkolenia
    i wysokie zarobki.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    Mechanik samochodowy - przeglądy eksploatacyjne, naprawy bieżące, geometria zawieszenia, obsługa klimatyzacji, diagnostyka komputerowa.

    Wymagania:
    • Doświadczenie w obsłudze samochodów osobowych i dostawczych
    • Wykształcenie zawodowe - branża mechanika samochodowa
    Oferujemy:
    • Zatrudnienie na umowę o pracę, szkolenia, wysokie wynagrodzenie
    • Pracujemy od poniedziałku do piątku od godziny 8.00 do 17.00

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.