Ta oferta pracy jest nieaktualna od 228 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik Serwisowy

  • Inowrocław, kujawsko-pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lawson

    Firma zajmująca się sprzedażą i serwisem maszyn rolniczych i sprzętu ogrodniczego
    zatrudni osobę na stanowisko:

    Miejsce pracy: Inowrocław

    Opis stanowiska:

    Praca - mechanik serwisowy - kierowca - konsultant techniczny.

    Wymagania:

    • Prawo jazdy kat. B
    • Komunikatywność i dobra organizacja pracy
    • Zaangażowanie i dyspozycyjność
    • Wykształcenie min. zawodowe lub średnie techniczne
    • Mile widziane doświadczenie w zawodzie mechanika

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • udział w szkoleniach w kraju i zagranicą
    • ciekawą i interesującą pracę
    • wynagrodzenie - możliwość prowizji

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny za pomocą przycisku aplikuj na dole ogłoszenia.

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na wprowadzenie do bazy danych i przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 833).