Ta oferta pracy jest nieaktualna od 180 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik

  • Środa Śląska, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy wiodącą firmą chemiczną na świecie, ponieważ oferujemy inteligentne rozwiązania - dla naszych klientów i dla zrównoważonego rozwoju w przyszłości. Łączymy talenty ludzi z bardzo różnych dziedzin – na całym świecie. Dla Ciebie to szansa na skorzystanie z wielu możliwości. Dla nas liczy się Twoja skuteczność działania i osobowość. W BASF, kariera rozwija się w oparciu o możliwości.

    Mechanik

    Opis stanowiska:

    • Usuwanie bieżących awarii maszyn i instalacji w zakresie mechanicznym i pneumatycznym.
    • Prowadzenie przeglądów prewencyjnych, remontów maszyn i instalacji zgodnie z planem przeglądów.
    • Raportowanie awarii do bezpośredniego przełożonego.
    • Zgłaszanie środków zaradczych i usprawnień celem eliminacji problemów i awarii chronicznych.
    • Nadzór nad pracą urządzeń energetycznych.
    • Czynny udział w szkoleniach branżowych.
    • Przestrzeganie wewnętrznych przepisów i procedur.
    • Odpowiedzialność za powierzone mienie firmy.
    • Dbanie o porządek na podległym obszarze ( 5S ).
    • Zgłaszanie pomysłów mogących wpłynąć na usprawnienie wydajności, jakości (procesów, produktów) i bezpieczeństwa.
    • Współpraca z innymi działami w zakładzie.

    Czego oczekujemy:

    • Wykształcenie średnie – profil techniczny.
    • Doświadczenie w pracy w branży produkcyjnej – 2 lata i więcej.
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – 2 lata i więcej.
    • Znajomość języka angielskiego – poziom podstawowy .
    • Obsługa MS Excel – poziom podstawowy.
    • Uprawnienia energetyczne SEP E1/2/3 oraz D1/2/3.
    • Uprawnienia do obsługi i konserwacji UTB.
    • Uprawnienie spawalnicze.
    • Uprawnienia ADR.
    • Czytanie rysunków mechanicznych.
    • Czytanie schematów pneumatycznych.
    • Znajomość oprogramowania CAD.
    • Obsługa systemu CMMS.
    • Wiedza z zakresu Lean Manufacturing (Kaizen, 5S)  - poziom podstawowy.
    • Znajomość metodyk rozwiazywania problemów QRQC.
    • Mile widziana obsługa obrabiarek konwencjonalnych: tokarka i frezarka.

    Co oferujemy:

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia, w tym szeroki pakiet dodatków socjalnych.
    • Atrakcyjne i bezpieczne miejsce pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym.
    • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej częścią międzynarodowego koncernu chemicznego.
    • Wsparcie przy relokacji.