Ta oferta pracy jest nieaktualna od 236 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechatronik

  • Lwówek, wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 27.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    POL - STRAUTMANN Spółka z o.o.

    Strautmann to działające od ponad 85 lat z sukcesem przedsiębiorstwo produkcji maszyn rolniczych.

    Dzięki szerokiej ofercie pojazdów i naszej wybitnej pozycji w dziedzinie mobilnego karmiania uzyskujemy obroty w wysokości 80 mln €.

    Nasza strategia ukierunkowana na wzrost opiera się na przodującym technologicznie i innowacyjnym programie produkcji.

    Dzięki wysokiej jakości technice wzbudzamy codziennie entuzjazm naszych klientów.

    MECHATRONIK DO PRZYUCZENIA

    Miejsce pracy: Lwówek
    Region: wielkopolskie

    Obowiązki

    • wykonywanie bieżących napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych,
    • utrzymanie parku maszynowego w dobrym stanie technicznym,
    • przestrzeganie planu konserwacji i napraw,
    • przezbrajanie i ustawianie maszyn produkcyjnych;

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie techniczne, atutem będzie wyższe (mechanika i budowa maszyn, elektrotechnika, automatyka itp.),
    • umiejętność analizy budowy i zasady działania zespołów mechanicznych z rysunków technicznych i   złożeniowych,
    • samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
    • praktyczna znajomość pakietu MS Office;

    Oferujemy:

    • stabilną pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
    • motywacyjny system wynagradzania
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • umowę o pracę na pełen etat, praca możliwa również od zaraz,
    • możliwość poszerzania kwalifikacji zawodowych,
    • fundusz socjalny,

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Pol-Strautmann Spółka z o.o. z siedzibą w Lwówku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Pol-Strautmann Spółka z o.o. z siedzibą w Lwówku przy ul. Nowotomyskiej 37. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.