Menadżer ds. Projektów

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 20.11.2017
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 20.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Concordia Ubezpieczenia, jedno z najszybciej rozwijających się towarzystw
ubezpieczeniowych, solidny pracodawca i ubezpieczyciel.

 Obecnie poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:
Miejsce pracy: Poznań

Główne zadania:

  • Koordynacja procesu powoływania i realizacji projektów
  • Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji projektowej
  • Monitorowanie postępu prac projektowych
  • Zarządzanie portfelem projektów
  • Bieżące wsparcie Kierowników Projektów w realizacji zadań projektowych
  • Przygotowywanie raportów dotyczących realizacji projektów
  • Tworzenie kultury projektowej i rozwój firmowej metodyki zarządzania projektami oraz Kierowników Projektów

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (finanse, zarządzanie projektami)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze zarządzania projektami lub portfelem projektów
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne (współpraca z zespołami, Kierownikami Projektów, Zarządem)
  • Znajomość metodyk zarządzania projektami
  • Znajomość MS Excel
  • Samodzielność
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i kreatywność
  • Nastawienie na własny rozwój, podnoszenie kwalifikacji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas określony (ok. 2 lata)
  • Wsparcie w okresie wdrożenia w zadania
  • Stabilność zatrudnienia w firmie posiadającej blisko 20-letnie doświadczenie na rynku ubezpieczeniowym
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i doskonalenia języków obcych
  • Bogaty pakiet socjalny, w postaci m.in. Lux Med.-u, karty OK System, dofinansowania do wypoczynku
  • Przyjazną atmosferę i możliwość relaksu w specjalnie do tego przeznaczonym relax roomie (wyposażonym m.in. w piłkarzyki, fotel masujący, etc.)
  • Dobrą lokalizację pracy (Poznań, Nowe Miasto)

Administratorem danych jest Concordia Polska z siedzibą w Poznaniu 61-129, ul. Małachowskiego 10. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się