Ta oferta pracy jest nieaktualna od 269 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menadżer Redakcji

  • Tychy, śląskie
  • Kierownik
  • 25.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z uruchomieniem nowego tytułu wydawniczego, na rynku prasy specjalistycznej, zatrudnimy:
    Miejsce pracy: Tychy

    Główne obowiązki na w/w stanowisku to:

    • organizacja pracy redakcji
    • współtworzenie strategii
    • nawiązywanie współpracy w zakresie artykułów oraz wydawania czasopisma
    • sprzedaż powierzchni reklamowej
    • realizacja założonych strategii
    • raportowanie
    • zarządzanie podległym personelem
    • pilnowanie i rozwój modelu pracy
    • organizacja kosztów

    Od kandydatów oczekujemy:

    • umiejętności sprzedażowych oraz zarządczych
    • przedsiębiorczości
    • umiejętności szybkiego podejmowania decyzji
    • konsekwencji w działaniu

    Oferujemy:

    • pełną wyzwań pracę w ambitnym zespole nastawionym na cel
    • możliwość tworzenia czasopisma od podstaw
    • umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie - podstawę oraz wysokie premie za skuteczność
    • wszelkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.