Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menadżer Sprzedaży B2B

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 08.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Onet-RAS Polska to jedna z największych grup medialnych na rynku polskim i Europy Środkowo-Wschodniej.  Serwisy internetowe i tytuły prasowe Grupy mają miesięcznie ponad 16 mln użytkowników i czytelników, co daje nam pozycję lidera zasięgowego wśród polskich wydawców.

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Opracowanie i realizacja strategii dystrybucji
    • Tworzenie i analiza polityki cenowej
    • Aktywne pozyskiwanie klientów na rynku B2B
    • Realizacja założonych celów sprzedażowych
    • Sporządzanie raportów i analiza rynku

    Wymagania:

    • 3 lata doświadczenia w sprzedaży B2B
    • Znajomość branży telewizyjnej, komórkowej, bankowej
    • Wykształcenie wyższe
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Decyzyjność i odpowiedzialność
    • Bardzo wysoka motywacja i zaangażowanie w pracę

    Oferujemy:

    • Umowa o pracę lub B2B
    • Pracę z ciekawymi ludźmi w inspirującym środowisku
    • Atrakcyjny pakiet benefitów (karta MultiSport, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie i wiele innych)
    • Szkolenia i rozwój osobisty
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.