Ta oferta pracy jest nieaktualna od 869 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menedżer ds. Sprzedaży

  • pomorskie
  • Kierownik
  • 2015-05-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy Tymczasowej, jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 800 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 16 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

„Nasza firma obecnie jest w fazie bardzo mocnego rozwoju i dobrych zmian, które napędzane są przede wszystkim przez ludzi, którzy z nami pracują. Obecnie chcielibyśmy wzmocnić nasz zespół o osobę nastawioną na osiąganie wielkich sukcesów, działając w oparciu o ponadprzeciętne standardy biznesowe. Pracując z nami dołączysz do zespołu ludzi pełnych pasji i będziesz uczestniczył w realizacji inspirujących projektów.

Głównym celem stanowiska jest tworzenie polityki handlowej firmy w oparciu o długookresową strategię.

MDS/05/2015

Zakres obowiązków :

  • budowanie- pozyskiwanie portfela nowych klientów na terenie województwa pomorskiego,
  • kreowanie i konsekwentne wdrażanie strategii handlowych,
  • budowanie relacji biznesowych,
  • monitoring rynku lokalnego
  • udział w negocjacjach handlowych,
  • ocena i rozwój nowych możliwości sprzedażowych firmy,
  • efektywne zarządzanie zespołem,
  • kreowanie budżetu i jego realizacje,
  • raportowanie zgodnie ze standardami spółki,
  • kontrola wszelkich działań handlowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne,
  • doświadczenie w sprzedaży usług B2B, preferowane w sprzedaży i/lub konsultingu usług HR, potwierdzone sukcesami,
  • praktyczna znajomość technik sprzedaży oraz bardzo duża skuteczność potwierdzona wysokimi wynikami sprzedaży,
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • umiejętność podejmowanie trafnych decyzji w warunkach stresu,
  • zdolności negocjacyjne,
  • umiejętność motywowanie pracowników,
  • kreatywność i otwartość,
  • zdolności analitycznego i strategicznego myślenia,
  • Inicjatywa i przedsiębiorczość,

Oferujemy:

  • Cykliczne szkolenia handlowe i produktowe,
  • Narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon),
  • Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenie kwalifikacji, przyjazną atmosferę oraz pełne wsparcie w realizacji celów,
  • Rozbudowany system premiowy,
  • Pakiety socjalne.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Grupaprogres w siedziebą w Gdańsku."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się