Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menedżer Galerii Handlowych

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 2017-09-18

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Miejsce pracy: Lublin

Twoje zadania:

  • zarządzasz umowami najmu,
  • poszukujesz najemców,
  • współpracujesz z działami technicznymi, ochroną, operacją hipermarketów,
  • odpowiadasz za administrację obiektu,
  • negocjujesz umowy najmu,
  • utrzymujesz relacje z najemcami,
  • odpowiadasz za windykację należności
  • korespondujesz z najemcami.

Doceniamy Cię za to, że:

  • posiadasz wykształcenie wyższe oraz doświadczenie na stanowisku kierowniczym,
  • posiadasz umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • sumiennie i dokładnie wykonujesz swoje zadania,
  • jesteś samodzielny i skuteczny w działaniu,
  • potrafisz pracować pod presją czasu,
  • MS Office nie jest Ci obcy,
  • wiesz jak zarządzać priorytetami,
  • jesteś osobą komunikatywną i lubisz pracować zespołowo,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B i lubisz pracę w terenie,
  • potrafisz komunikować się w języku angielskim lub francuskim.

Licencja zarządcy nieruchomości będzie dodatkowym atutem.

Mamy dla Ciebie:

  • pracę w miejscu, gdzie cenimy zaangażowanie, inicjatywę oraz zmysł handlowy,
  • szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym,
  • ścieżkę kariery, którą możesz samodzielnie kształtować,
  • zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,
  • wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji, finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne,
  • pracę w firmie działającej w Polsce niemal 20 lat.

Prosimy o wpisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Carrefour Polska Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się