Ta oferta pracy jest nieaktualna od 164 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menedżer Produktu

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top banner

    Zacznij podążać z nami na stanowisku:

    Miejsce pracy: Wrocław
    Opis stanowiska:
    • tworzenie, współtworzenie oraz wdrażanie produktów finansowych w ramach całej Grupy,
    • wprowadzanie optymalizacji w zakresie produktów już istniejących,
    • monitorowanie i analizowanie informacji, na temat potrzeb rynku i pozycji konkurencji,
    • tworzenie analiz finansowych dla produktów we współpracy z analitykiem,
    • ścisła współpraca z zespołem komunikacji marketingowej, sprzedażą, IT oraz innymi działami funkcjonującymi w ramach Grupy,
    • budowanie długotrwałych relacji z Klientami zarówno wewnętrznymi jak i zewnętrznymi.
    Wymagania na stanowisku:
    • min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz budowaniu długofalowych relacji biznesowych,
    • wysokie umiejętności komunikacyjne,
    • umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej,
    • mile widziana znajomość nowoczesnych rozwiązań rynkowych automatyzujących procesy obsługi produktów
    Oferujemy:
    • pracę w stale rozwijającej się instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • stabilne warunki zatrudnienia,
    • pakiet szkoleń biznesowych,
    • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego,
    • narzędzia niezbędne do realizacji obowiązków służbowych (laptop, telefon komórkowy).
    bottom banner