Ta oferta pracy jest nieaktualna od 599 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menedżer Projektu

  • Gdańsk, pomorskie
  • Kierownik
  • 02.09.2016

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    "Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

    Znajdujemy się na drugim miejscu polskiego rynku Agencji Pracy  wg. rankingu Book of Lists. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 18 sprawnie funkcjonującym oddziałom.”

    Do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Głównym zadaniem na stanowisku jest rozwój współpracy z kluczowym klientem, zapewnienie ciągłości realizowanych zamówień oraz wysokiej jakości obsługi klienta na terenie podległego obszaru działania.

    Obowiązki:

    • Bieżący kontakt z klientem w celu utrzymania pozytywnych relacji biznesowych.
    • Zapewnienie prawidłowej i terminowej realizacji zamówień klienta.
    • Zapewnienie odpowiednich standardów obsługi na terenie podległego obszaru działania (Gdańsk, Olsztyn, Białystok)
    • Rozwijanie współpracy z klientem poprzez rekomendacje nowych rozwiązań w ramach Grupy Progres.
    • Realizacja planów budżetowych, rekomendowanie i podejmowanie działań mających na celu optymalizację kosztów i maksymalizację zysków.
    • Analizowanie rynku lokalnego oraz działań konkurencji.
    • Rekomendowanie i wdrażanie działań marketingowych mających na celu polepszenie jakości obsługi klienta oraz prawidłową realizacje zamówień.
    • Koordynacja działań podległego zespołu zgodnie ze standardami firmy.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w kierowaniu projektem w obszarze usług  B2B, konsultingu usług HR, potwierdzone sukcesami.
    • Doświadczenie w zakresie wsparcia i obsługi klienta korporacyjnego.
    • Doskonałe umiejętności interpersonalne i menedżerskie.
    • Nastawienie na osiąganie założonych celów.
    • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.
    • Wysoka kultura osobista.
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
    • Zdolności negocjacyjne.
    • Kreatywność i otwartość.
    • Zdolności analitycznego i strategicznego myślenia.
    • Inicjatywa i przedsiębiorczość.
    • Praktyczna znajomość Excel i PowerPoint.
    • Prawo jazdy Kat B., gotowość do częstych podróży służbowych.

     Oferujemy:

    • Przejrzyste i stabilne warunki zatrudniania(podstawa oraz premia uzależniona od wyników).
    • Możliwość rozwoju zawodowego.
    • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy).
    • Samodzielną pracę w dynamicznie rozwijające się  firmie, będącą liderem w branży.

    Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na to stanowisko, proszone są o aplikowanie poprzez kliknięcie w przycisk "APLIKUJ".

    Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy stałej.

    Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 8209.

    Administratorem danych jest Progres Sp. z o.o., Sp. K. z siedzibą w Gdańsku 80-309, Al. Grunwaldzka 411. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostęp do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.