Ta oferta pracy jest nieaktualna od 180 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menedżer Serwisu

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 22.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków
    Nr ref: BS/MS/109002/09/17

    Zakres zadań:

    • Prowadzenie projektów serwisowych INFOR w zakresie kontroli jakości przebiegu procesów związanych z utrzymaniem systemów
    • Zarządzanie usługami serwisowymi i organizacja pracy w ramach prowadzonych projektów
    • Bieżąca kontrola, dbanie o jakość i wydajność pracy, szacowanie oraz kontrolowanie zakresu czasu i kosztu projektu
    • Raportowanie stanu projektu oraz prowadzenie dokumentacji
    • Bezpośredni kontakt z Klientem i podtrzymywanie relacji biznesowych

    Nasze oczekiwania:

    • Umiejętność prowadzenia projektów serwisowych
    • Wykształcenie wyższe
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i w piśmie (na poziomie min. B2)
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Mile widziana wiedza z zakresu metodyki zarządzania projektami poparta certyfikatem PRINCE2

    Oferujemy:

    • Rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług IT
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Dofinansowanie pakietu sportowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    W tytule wiadomości prosimy wpisać Nr ref.: BS/MS/109002/09/17.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".