Ta oferta pracy jest nieaktualna od 262 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menedżer Sprzedaży Serwisu

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 06.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    GEA Farm Technologies Sp. z o. o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: woj. podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie, śląskie, dolnośląskie, łódzkie

    ZAKRES ZADAŃ

    • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami,
    • Obsługa klientów (dealerów, hodowców, organizacji producenckich),
    • Zarządzanie siecią dealerską w powierzonym terenie w zakresie segmentu Serwis & Higiena,
    • Przygotowywanie ofert handlowych, ofertowanie i aktywizacja sprzedaży,
    • Opracowywanie planów sprzedaży oraz innych działań sprzedażowych.
    WYMAGANIA

    • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane rolnicze,
    • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży w branży rolniczej,
    • Umiejętność pozyskiwania i budowania długoterminowych relacji klientami,
    • Swoboda w prowadzeniu negocjacji, prezentacji i rozmów handlowych,
    • Mobilność i dyspozycyjność, gotowość do odbywania częstych podróży służbowych,
    • Dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office,
    • Dobra znajomość języka angielskiego,
    • Czynne prawo jazdy kat. B,
    • Gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

    OFERUJEMY:

    • Współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Interesującą pracę w zespole sprzedażowym,
    • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, komputer

    GEA jest jednym
    z największych na świecie
    dostawców rozwiązań dla
    przemysłu przetwórstwa
    spożywczego i napojów.

    Zatrudniamy około 17.500
    pracowników w 50 krajach
    na świecie. W Polsce
    pracuje ponad 200 osób.
    Dołącz do nas!

    Oferujemy pracę pełną
    wyzwań, przyjazne,
    międzynarodowe
    środowisko pracy oraz
    możliwości rozwoju w
    ramach naszej organizacji.

    Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij swoje dokumenty aplikacyjne za pomocą przycisku APLIKUJ aplikuj podając nazwę stanowiska w tytule.