Menedżer Sprzedaży Serwisu

  • śląskie
  • Specjalista
  • 2017-09-06
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 2017-10-06)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

GEA Farm Technologies Sp. z o. o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie, śląskie, dolnośląskie, łódzkie

ZAKRES ZADAŃ

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami,
  • Obsługa klientów (dealerów, hodowców, organizacji producenckich),
  • Zarządzanie siecią dealerską w powierzonym terenie w zakresie segmentu Serwis & Higiena,
  • Przygotowywanie ofert handlowych, ofertowanie i aktywizacja sprzedaży,
  • Opracowywanie planów sprzedaży oraz innych działań sprzedażowych.
WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane rolnicze,
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży w branży rolniczej,
  • Umiejętność pozyskiwania i budowania długoterminowych relacji klientami,
  • Swoboda w prowadzeniu negocjacji, prezentacji i rozmów handlowych,
  • Mobilność i dyspozycyjność, gotowość do odbywania częstych podróży służbowych,
  • Dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

OFERUJEMY:

  • Współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Interesującą pracę w zespole sprzedażowym,
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, komputer

GEA jest jednym
z największych na świecie
dostawców rozwiązań dla
przemysłu przetwórstwa
spożywczego i napojów.

Zatrudniamy około 17.500
pracowników w 50 krajach
na świecie. W Polsce
pracuje ponad 200 osób.
Dołącz do nas!

Oferujemy pracę pełną
wyzwań, przyjazne,
międzynarodowe
środowisko pracy oraz
możliwości rozwoju w
ramach naszej organizacji.

Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij swoje dokumenty aplikacyjne za pomocą przycisku APLIKUJ aplikuj podając nazwę stanowiska w tytule.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się