Menedżer Zespołu Sprzedaży

  • podlaskie
  • Kierownik
  • 2018-01-04
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 2018-02-03)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

JESTEŚMY firmą farmaceutyczną, o stabilnej i znaczącej pozycji na rynku. Stawiamy sobie ambitne cele i konsekwentnie je realizujemy.

CHCEMY
być partnerem dla każdego pacjenta, lekarza i farmaceuty, oferując nowoczesne i skuteczne terapie. W naszym portfolio znajdują się leki z dziedziny kardiologii, psychiatrii, neurologii i onkologii.

AKTUALNIE POSZUKUJEMY:

Teren pracy: cała Polska

Osoba na tym stanowisku odpowiada za realizację założonych celów firmy w ramach strategii biznesowej w dziedzinie sprzedaży preparatów z portfolio firmy EGIS, m.in. poprzez zarządzanie Zespołem Sprzedaży ds. Kluczowych Klientów i Sieci Aptek.

Główne zadania osoby na tym stanowisku:

  • Odpowiada za realizację założonych celów sprzedaży zespołu KAS-ów poprzez działania zgodne ze strategią firmy, przy wykorzystaniu dostępnych narzędzi i w zgodzie z zasadami prawa farmaceutycznego;
  • Odpowiada za zarządzanie zespołem w szczególności: zapewnienie właściwego rozwoju umiejętności, motywowanie, rekomendowanie zmian i usprawnień wspierających osiąganie założonych celów;
  • Monitoruje efektywność pracy zespołu i wspiera pracowników w terenie pracy, zgodnie ze standardami przyjętymi w firmie;
  • Odpowiada za sprawny przepływ informacji pomiędzy siedzibą firmy, a pracownikami (w obydwu kierunkach).

Oferujemy:

  • Wysokie standardy działania, pracę w stale rozwijającej się firmie;
  • Pracę ze zgranym, ambitnym zespołem sprzedażowym, osiągającym bardzo dobre rezultaty;
  • Dobrą atmosferę i pracę w środowisku opartym na jasnych zasadach i wartościach;
  • Udział w atrakcyjnym programie szkoleń menedżerskich;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i współdziałanie w ramach długofalowej strategii rozwoju firmy;
  • Nowoczesne narzędzia pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy;
  • Pracę w firmie o ugruntowanych standardach i zasadach pracy;
  • Jesteśmy laureatem Nagrody: I love My Job Winner 2017 oraz Great Place To Work 2017;
  • Pakiet benefitów (min. opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie posiłków, ubezpieczenie NNW oraz ubezpieczenie na życie).

Nasze oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Menadżera Regionalnego w siłach sprzedaży w branży farmaceutycznej;
  • Umiejętność w realizacji strategii sprzedażowej na rynku aptecznym (doświadczenie we współpracy z sieciami aptek jest warunkiem koniecznym);
  • Umiejętność planowania i zarządzania działaniami sprzedażowymi i promocyjnymi;
  • Orientacja na realizację celów biznesowych, umiejętność podejmowania decyzji;
  • Umiejętność współpracy i gotowość na zmiany;
  • Umiejętności przywódczych;
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy i samodzielności;
  • Zaangażowania, wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych;
  • znajomość przepisów Prawa Farmaceutycznego;
  • dyspozycyjności do pracy na terenie całej Polski, prawo jazdy kat. B.
  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, zarządzanie, kierunki medyczne będą atutami).

Administratorem danych jest Egis Polska Dystrybucja sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. 17 Stycznia 45D. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.