Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1329 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Merchandiser

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2015-03-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma ISCM Sp. z o.o. w związku z realizacją projektu dla firmy

    top

    poszukuje kandydata/ki na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź
    Nr ref.: łódzkie/merchandiser

    woj. łódzkie

    Zakres obowiązków:

    • regularny kontakt z klientami na podległym terytorium
    • zapewnienie odpowiedniego poziomu dystrybucji
    • realizacja polityki merchandisingowej
    • realizacja polityki cenowej
    • instalowanie materiałów reklamowych
    • egzekucja ekspozycji promocyjnych zgodnie ze standardami
    • raportowanie

    Oczekiwania:

    • wykształcenie min. średnie
    • silna motywacja do pracy i zaangażowanie
    • komunikatywność
    • dyspozycyjność
    • umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office
    • komputer i dostęp do Internetu w miejscu zamieszkania
    • prawo jazdy kat. B
    • praktyka w prowadzeniu pojazdu

    Oferujemy:

    • pracę dla firmy będącej liderem rynku
    • zatrudnienie w formie umowy o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • profesjonalne szkolenia
    • telefon służbowy
    • samochód służbowy

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny klikając w przycisk aplikowania.

    Uwaga: Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

    Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

    top