Metrolog

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 26.04.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Gestamp to obecnie jedno z największych hiszpańskich przedsiębiorstw z kapitałem prywatnym.
    Od ponad 50 lat współpracuje z przemysłem motoryzacyjnym dostarczając komponenty metalowe do fabryk na całym świecie.

    Wrocławska fabryka Gestamp produkuje części dla takich marek jak Volkswagen, Peugeot, Renault, Audi, Skoda. Komponenty tworzone są w procesach tłoczenia, zgrzewania,
    spawania i malowania kataforetycznego.

    W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

    Metrolog
    Miejsce pracy: Wrocław

    Obowiązki:

    • wykonywanie pomiarów za pomocą maszyn współrzędnościowych,
    • weryfikowanie sprzętu kontrolno-pomiarowego,
    • analizowanie pomiarów jakościowych oraz współrzędnościowych detali, produktów oraz komponentów,
    • prowadzanie ewidencji narzędzi i sprzętu jakościowego oraz zarządzanie jego dostępnością,
    • bieżące wsparcie zespołów produkcyjnych oraz działu jakości.

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie – preferowane techniczne,
    • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
    • dobrej znajomości rysunku technicznego oraz umiejętności posługiwania się sprzętem kontrolno-pomiarowym (tj. mikrometr, suwmiarka, średnicówka, macka pomiarowa),
    • dobrej znajomości obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
    • mile widziane certyfikaty i uprawnienia z obsługi/ programowania maszyn współrzędnościowych, obsługi suwnicy oraz znajomości obsługi  programów graficznych (Catia V5, AutoCad, Software Metrolog)

    Zapewniamy:

    • ciekawą pracę w znanej międzynarodowej firmie,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • pełen pakiet socjalny,
    • prywatną opiekę medyczną.

    Aplikacje prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."