Microsoft Dynamics NAV Consultant

  • Warszawa, mazowieckie
  • Ludwika Rydygiera 15, 01-793 Warszawa, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-07-26
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 2019-08-25)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Intersys Group sp. z o.o. to ekspert w zakresie dostarczania i optymalizacji informatycznych rozwiązań biznesowych, które zwiększają efektywność działania organizacji. Firma posiada ponad 15-letnie doświadczenie we wdrożeniach systemów opartych o platformę technologiczną Microsoft i dostosowaniu ich do indywidualnych potrzeb klienta.

    Intersys cieszy się prestiżowym statusem Złotego Partnera Microsoft oraz tytułem Microsoft Partner of the Year 2017 i 2018 Polska w obszarze Dynamics 365 Customer Engagement.

    Dołącz do NAS!

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy do pracy w Warszawie osób na stanowisko:

    Twoje zadania:

    • udział w realizacji projektów wdrożeniowych rozwiązań Microsoft Dynamics NAV i Dynamics 365 Business Central
    • diagnozowanie i analiza potrzeb Klienta,
    • realizowanie szkoleń dla użytkowników systemu
    • świadczenie usług konsultingowych
    • współpraca z zespołem programistów w zakresie realizacji potrzeb Klienta
    • opracowywanie dokumentacji projektowej
    • współpraca z Klientem

    Nasze wymagania:

    • doświadczenie na stanowisku konsultanta Microsoft Dynamics NAV min. 2 lata
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • dobra znajomość pakietu MS Office
    • znajomość podstaw rachunkowości oraz wiedzy w zakresie finansów
    • samodzielność i dyspozycyjność
    • doskonała organizacja pracy i terminowość
    • wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, umiejętność konstruktywnej pracy w zespole
    • zdolność analizy i przejrzystego opisu procesów biznesowych
    • prawo jazdy kat. B

    Zaskocz nas dodatkowymi atutami:

    • znajomość rozwiązań Microsoft: Dynamics 365/CRM, Office 365, SharePoint

    Oferujemy:

    • adekwatne do doświadczenia wynagrodzenie
    • pracę z doświadczonym i młodym zespołem, w świetnej atmosferze
    • prywatną opiekę medyczną
    • pakiet MultiSport
    • firmowe imprezy integracyjne
    • możliwość rozwoju u jednego z największych partnerów Microsoft w Polsce
    Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV klikając APLIKUJ.
    Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).