Oferta pracy

Mistrz

Miejski Zakład Energetyki Cieplnej w Świdnicy Sp z o.o.O firmie

  • Pogodna 1
    Świdnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Miejski Zakład Energetyki Cieplnej w Świdnicy Sp z o.o.

Pogodna 1

Świdnica

Miejski Zakład Energetyki Cieplnej w Świdnicy Sp. z o.o. , największy producent i dystrybutor ciepła w Świdnicy, dostarczający ciepło do ponad 20 tysięcy mieszkańców oraz licznych podmiotów gospodarczych, placówek oświatowych, kulturalnych, biur i lokali użytkowych poszukuje kandydata zainteresowanego podjęciem pracy na stanowisku:

Mistrz

OBOWIĄZKI:

  • nadzorowanie pracy Ciepłowni „Zawiszów” i podległych kotłowni na zmianie
  • zapewnienie ciągłej i bezawaryjnej produkcji ciepła i dostawy do sieci lub obiektów odbiorców ciepła, o parametrach określonych w harmonogramach obciążeń
  • nadzór nad racjonalnym i odpowiadającym rzeczywistym potrzebom wykorzystaniem opału
  • nadzór nad procesem spalania w kotłach, zapewniającym ich sprawną pracę
  • organizowanie pracy Pogotowia Ciepłowniczego oraz nadzór nad sprawnym usuwaniem awarii w przypadku ich wystąpienia
  • ciągła ocena wpływu nadzorowanych urządzeń na środowisko i natychmiastowe reagowanie w sytuacjach odbiegających od normy
  • współpraca w zakresie regulacji hydraulicznej z Sekcją Sieci Ciepłowniczej oraz w zakresie jakości wody i opału z Laboratorium
  • wykonywanie bieżącej oraz okresowej, przewidzianej przepisami analizy pracy i stanu technicznego urządzeń i instalacji oraz utrzymywanie ich w należytym stanie technicznym             w celu zapobiegania przerwom w dostawie ciepła
  •  nadzór nad pracą podległego zespołu i przestrzeganiem przez pracowników instrukcji stanowiskowych, bhp i p.poż.
  • ustalanie harmonogramów czasu pracy dla podległych pracowników, rozliczanie czasu pracy, współpraca w tym zakresie z Stanowiskiem ds. Kadr
  • praca w systemie trzyzmianowym 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00, w okresie grzewczym w systemie ciągłym według indywidualnego harmonogramu czasu pracy

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe uzyskane na Wydziale Mechaniczno-Energetycznym lub Wydziale Inżynierii Środowiska
  • mile widziane posiadanie uprawnień E Gr. 2 i 3 oraz doświadczenie w kierowaniu ludźmi
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki i wysoka motywacja do przyswajania wiedzy
    i  umiejętności
  • komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej
  • rzetelność i odpowiedzialność w realizacji zleconych zadań
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej, również w soboty i niedziele

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • niezbędne narzędzia pracy
  • świadczenia socjalne (coroczne dopłaty do wypoczynku, paczki dla dzieci)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy