Ta oferta pracy jest nieaktualna od 173 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Analityk Finansowy

  • Koszalin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nordglass jest jednym z największych producentów i dystrybutorów szyb samochodowych oraz specjalistycznych na rynku europejskim. Jest liderem na polskim rynku w zakresie wymiany i naprawy szyb samochodowych oraz członkiem AGC.

    AGC (Asahi Glass Company) jest największą grupą w branży produkcji szkła przemysłowego i samochodowego. Centrala europejskiego oddziału firmy znajduje się w Belgii. AGC aktywnie działa w dziedzinie szkła budowlanego (zewnętrzne oszklenie i szkło dekoracyjne), szkła samochodowego i szkła do zastosowań słonecznych.

    W obecnej chwili poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Koszalin

    Zakres zadań:

    • Sporządzanie okresowych raportów oraz analiz finansowych
    • Udział w okresowej sprawozdawczości finansowej
    • Wsparcie zespołu w realizacji bieżących zadań
    • Tworzenie i udoskonalanie narzędzi kontrolingowych

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
    • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Samodzielność i inicjatywa w działaniu, zdolności analityczne
    • Doświadczenie nie jest wymagane

    Staż pracy na podobnym stanowisku nie jest wymagany (mile widziani studenci ostatniego roku oraz absolwenci)

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
    • Możliwość rozwoju w przedsiębiorstwie wykorzystującym nowoczesne rozwiązania.
    • Świadczenia socjalne, dodatkowe ubezpieczenie, prywatną opiekę medyczną.
    • Miłą i angażującą atmosferę pracy w młodym zespole.
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
    • Praca w pełnym wymiarze godzin.
    Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV.
    Prosimy o dołączenie podpisanego
    -oświadczenia - „Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych w dowolnym momencie.”
    -klauzuli ze Zgodą na przetwarzanie danych osobowych.