Młodszy analityk finansowy (m/k)

  • Tychy, śląskie
  • Specjalista
  • 2018-11-20
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 2018-12-20)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Tychy
    MAF/TYC/1118

    Obowiązki:

    • wykonywanie kalkulacji dla nowych projektów,
    • tworzenie raportów i sprawozdań na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne,
    • pomoc przy tworzeniu i monitorowanie rocznego budżetu spółek w Polsce.

    Wymagania:

    • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
    • biegła znajomość Excela,
    • mile widziani studenci kierunku analityka finansowa,
    • zamiłowanie do "tabelek".

    Oferujemy:

    • umowę-zlecenie w trakcie stażu (z perspektywą zatrudnienia na etat na podstawie umowy o pracę) - zatrudnienie bezpośrednio przez firmę - bez pośrednictwa agencji pracy tymczasowej,
    • możliwość rozwoju zawodowego (w tym szkolenia) w międzynarodowej firmie,
    • pracę w młodym zespole,
    • elastyczny grafik.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136

    opis