Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Analityk Finansowy

  • Słupsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 18.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Klient ForManWay, lider produkcji i sprzedaży artykułów gospodarstwa domowego z tworzyw sztucznych, poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Słupsk
    Numer referencyjny: 32/2018

    Zadania:

    • Analiza danych, przedstawienie najważniejszych wniosków oraz ryzyk
    • Udział w procesie zamknięcia miesiąca
    • Wspieranie w tworzeniu oraz rozwijaniu analiz finansowych
    • Bieżące wsparcie zespołu analityków

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse) lub studenci 4 - 5 roku (mile widziane)
    • Min. pół roku doświadczenia w obszarze raportowania finansowego lub analizy finansowej
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Znajomość pakietu MS-Office (szczególnie Excel, PowerPoint)
    • Mile widziana znajomość SAP
    • Umiejętność pracy z danymi, analizy oraz prezentacji wniosków z nich płynących

    Klient oferuje:

    • Umowę o pracę
    • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
    • Benefity (karta sportowa, opieka medyczna)
    • Pracę w kameralnym zespole

    Administratorem danych jest Formanway Małgorzata Tryfon . Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Formanway Małgorzata Tryfon . moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięci ich przez Formanway Małgorzata Tryfon.