Ta oferta pracy jest nieaktualna od 330 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Analityk

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FSG Biznes Sp. z o.o.

    FSG Biznes Sp. z o.o. jest jedną z największych niezależnych grup doradczych w Polsce. W FSG wiemy, że sukces firmy tworzą ludzie. Nasz zespół budujemy z profesjonalnych, dynamicznych i otwartych na nowe wyzwania pracowników. W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań
    Region: wielkopolskie

    Opis stanowiska:

    • Wsparcie działu analiz
    • Sporządzanie raportów i analiz odzwierciedlających obraz sytuacji finansowej Klienta
    • Sporządzania raportów branżowych
    • Prowadzenie analiz i oceny ryzyka ekonomicznego przyszłych działań Klienta
    • Ocena ekonomiczno-finansowa Klienta
    • Wspieranie Doradców Klienta w przygotowaniu i prowadzeniu dokumentacji klienta związanej z ich bieżącą działalnością
    • Wsparcie w sporządzaniu biznes planów na potrzeby banków i innych instytucji finansowych

    Wymagania:

    • Umiejętność analitycznego myślenia i prawidłowego formułowania wniosków
    • Umiejętność tworzenia analiz i zestawień
    • Znajomość Ustawy o Rachunkowości
    • Znajomość wskaźników ekonomiczno-finansowych
    • Bardzo dobra znajomość MS Excel oraz dobra pozostałych programów pakietu MS Office
    • Mile widziane doświadczenie na stanowisku w finansach, audycie, analizach
    • Umiejętność pracy samodzielnej

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Umowę o pracę
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Pakiet profesjonalnych szkoleń
    • Wsparcie doświadczonych menadżerów
    • Możliwość pracy w kreatywnym zespole, w miłej i przyjaznej atmosferze

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. 1997 Nr 133 poz 883, z późn.zm.)”.