Ta oferta pracy jest nieaktualna od 295 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Analityk

  • Swarzędz, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 30.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dział Kontrolingu Operacyjnego w Rhenus Logistics S.A. jest odpowiedzialny za opracowywanie i wdrażanie usprawnień organizacyjnych i procesowych. Praca  daje możliwość rozwoju w obszarze analizy wydajnościowej i kosztowej, jak również poznania najlepszych praktyk wykorzystywanych w obszarze e-commerce. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za raportowanie wydajności, tworzenie analiz i porównań oraz naliczanie wynagrodzeń. Stanowisko daje również możliwość dalszego rozwoju w Dziale Kontrolingu Operacyjnego.

    Zakres obowiązków:

    • Analiza danych z procesów operacyjnych
    • Przygotowywanie raportów i zestawień
    • Okresowe rozliczenia agencji pracy
    • Naliczanie wynagrodzeń pracowników zgodnie z obowiązującym systemem wynagrodzeń
    • Tworzenie analiz wskaźnikowych
    • Tworzenie i kontrolowanie procedur

    Nasze wymagania:

    • Min. roczne doświadczenie związane z analizą danych
    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, rachunkowość, matematyka lub logistyka)
    • Dobra znajomość MS Excel i umiejętność pracy na dużych zbiorach danych
    • Umiejętność syntezy i analizowania danych oraz wnioskowania
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
    • Komunikatywność oraz umiejętność budowania relacji

    Możesz liczyć na:

    • Pracę w oparciu o umowę o pracę
    • Stabilność zatrudnienia
    • Premia za wyniki  w wysokości do 20% wynagrodzenia podstawowego
    • Możliwość zdobywania doświadczenia w rozwijającej się firmie logistycznej w ciekawej gałęzi e-commerce
    • Darmowe lekcje języka angielskiego lub rosyjskiego
    • Prywatną opiekę medyczną współfinansowaną przez firmę
    • Możliwość ubezpieczenia grupowego dla siebie i członków rodziny
    • Dofinansowanie do Karty Multisport
    • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole