Ta oferta pracy jest nieaktualna od 191 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Analityk Techniczny

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-03-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MŁODSZY ANALITYK TECHNICZNY
    (JUNIOR IMPLEMENTER)
    Mercer is a global consulting leader in talent, health, retirement and investments. Mercer helps clients around the world advance the health, wealth and performance of their most vital asset – their people. Mercer's 20,000 employees are based in more than 40 countries. Mercer is a wholly owned subsidiary of Marsh & McLennan Companies (NYSE: MMC), a global team of professional services companies offering clients advice and solutions in the areas of risk, strategy and human capital.

    We offer competitive salary including attractive benefits

    PRIVATE
    HEALTHCARE
    LIFE
    INSURANCE
    FLEXIBLE
    WORKINGHOURS
    SPORTS
    CARD
    LUNCH
    CARD
    SAVING
    PLAN
    LANGUAGE
    COURSES
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zespół Implementacji jest odpowiedzialny za wsparcie techniczne zespołów analitycznych w zakresie użytkowanych narzędzi wewnętrznych, tworzenie i utrzymywanie raportów w oparciu o systemy relacyjnych baz danych oraz przygotowywanie i testowanie systemów zgodnie ze specyfikacją

    KWALIFIKACJE

    • podstawowa znajomość zasad funkcjonowania relacyjnych baz danych
    • biegła znajomość MS Office, w szczególności MS Excel
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • umiejętność pracy na dużych bazach danych; podstawowa znajomość SQLa będzie mile widziana
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

    Kompetencje:

    • wykształcenie wyższe, preferowane w dziedzinie ekonomii / finansów/ statystyki / matematyki / informatyki lub nauk pokrewnych
    • analityczne podejście do rozwiązywania problemów
    • wysoka dbałość o szczegóły
    • umiejętność samodzielnego rozwiązywania kompleksowych problemów i pracy nad wieloma zadaniami jednocześnie
    • umiejętność pracy w zespole
    • bardzo dobre umiejętnosci komunikacyjne
    • bardzo dobra organizacja pracy

    Zakres obowiązków:

    • wprowadzanie i weryfikowanie wymagań funkcjonalnych pod kątem zgodności ze specyfikacją
    • testowanie wewnętrznych narzędzi bazodanowych
    • zapewnienie wsparcia analitycznego dla pozostałych zespołów

    Oferujemy:

    • pracę w międzynarodowym środowisku
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, plan oszczędnościowy, karta Lunch, dofinansowanie kursów językowych)

    Prosimy o wysyłanie aplikacji w języku polskim lub angielskim  za pomocą przycisku APLIKUJ

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm”.