Ta oferta pracy jest nieaktualna od 246 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Analityk

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    JLL to międzynarodowa firma doradcza świadcząca kompleksowe usługi na rynku nieruchomości komercyjnych, obecna na liście Fortune 500. Zatrudniamy prawie 80 000 osób i obsługujemy klientów w 80 krajach w ramach 300 oddziałów na całym świecie. Działamy na poziomie krajowym, regionalnym czy globalnym – i właśnie w takiej skali możesz się rozwijać zawodowo. Dołączając do nas masz szansę na wybranie ścieżki kariery, dzięki której spełnisz swoje ambicje oraz osiągniesz zamierzone cele. Z nami będziesz brać udział w ciekawych, innowacyjnych i rozwijających projektach. Czekamy na Ciebie!
    Sprawdź, co mamy do zaoferowania i aplikuj na stanowisko:
    Lokalizacja: Warszawa
    OBOWIĄZKI:
    OCZEKIWANIA:
    • Analizowanie umów najmu nieruchomości komercyjnych.
    • Wprowadzanie danych do wewnętrznej bazy JLL.
    • Zarządzanie umowami najmu.
    • Terminowa realizacja powierzonych zadań.
    • Bieżąca współpraca z klientem.
    • Praca według najwyższych standardów JLL.
    • Biegła znajomość języka angielskiego i niemieckiego lub francuskiego lub dowolnego języka europejskiego.
    • Analityczne zdolności, skrupulatność oraz przywiązanie do detali.
    • Odpowiedzialność za powierzone zadania.
    • Dobre umiejętności komunikacyjne.
    • Znajomość pakietu MS Office szczególnie Excel and Word.
    OFERUJEMY:
    • Umowę o pracę.
    • Konkurencyjny pakiet benefitów: np. opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, możliwość wyboru dodatkowych benefitów w ramach systemu kafeteryjnego.
    • Możliwość pracy w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
    • Wsparcie w rozwoju.
    • Atrakcyjne miejsce pracy w centrum Warszawy w budynku Warsaw Spire (zaledwie 5 minut do stacji metra).
    • Wygodne warunki pracy (własna kawiarnia, biblioteka oraz miejsca relaksacyjne).
    • Koleżeńską atmosferę pracy i kulturę wzajemnego wsparcia
    Take a look inside JLL
    and join us!
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. NR 101, poz. 926 ze zm).
    opisopisopis