Ta oferta pracy jest nieaktualna od 158 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Analityk

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    JLL to międzynarodowa firma doradcza świadcząca kompleksowe usługi na rynku nieruchomości komercyjnych, obecna na liście Fortune 500. Zatrudniamy prawie 80 000 osób i obsługujemy klientów w 80 krajach w ramach 300 oddziałów na całym świecie. Działamy na poziomie krajowym, regionalnym czy globalnym – i właśnie w takiej skali możesz się rozwijać zawodowo. Dołączając do nas masz szansę na wybranie ścieżki kariery, dzięki której spełnisz swoje ambicje oraz osiągniesz zamierzone cele. Z nami będziesz brać udział w ciekawych, innowacyjnych i rozwijających projektach. Czekamy na Ciebie!
    Sprawdź, co mamy do zaoferowania i aplikuj na stanowisko:
    Lokalizacja: Warszawa
    OBOWIĄZKI:
    OCZEKIWANIA:
    • Analizowanie umów najmu nieruchomości komercyjnych.
    • Wprowadzanie danych do wewnętrznej bazy JLL.
    • Zarządzanie umowami najmu.
    • Terminowa realizacja powierzonych zadań.
    • Bieżąca współpraca z klientem.
    • Praca według najwyższych standardów JLL.
    • Biegła znajomość języka angielskiego i niemieckiego lub francuskiego lub dowolnego języka europejskiego.
    • Analityczne zdolności, skrupulatność oraz przywiązanie do detali.
    • Odpowiedzialność za powierzone zadania.
    • Dobre umiejętności komunikacyjne.
    • Znajomość pakietu MS Office szczególnie Excel and Word.
    OFERUJEMY:
    • Umowę o pracę.
    • Konkurencyjny pakiet benefitów: np. opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, możliwość wyboru dodatkowych benefitów w ramach systemu kafeteryjnego.
    • Możliwość pracy w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
    • Wsparcie w rozwoju.
    • Atrakcyjne miejsce pracy w centrum Warszawy w budynku Warsaw Spire (zaledwie 5 minut do stacji metra).
    • Wygodne warunki pracy (własna kawiarnia, biblioteka oraz miejsca relaksacyjne).
    • Koleżeńską atmosferę pracy i kulturę wzajemnego wsparcia
    Take a look inside JLL
    and join us!
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. NR 101, poz. 926 ze zm).
    opisopisopis