Ta oferta pracy jest nieaktualna od 119 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Doradca Klienta (finanse)

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Finance Care sp. z o.o. z Grupy Kapitałowej Work Service, to spółka specjalizująca się w świadczeniu usług outsourcingowych na rzecz banków oraz towarzystw ubezpieczeniowych. Czynnie działamy na rynku od 1999 r., a wśród naszych Klientów znajdują się wiodące instytucje finansowe.

    Krakowska

    Marki

    Miejsce pracy: Warszawa
    MDK/Krakowska

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
    ·         obsługa Klientów ubiegających się o kredyt,
    ·         weryfikacja zdolności kredytowej,
    ·         oferowanie ubezpieczeń oraz innych produktów finansowych i ubezpieczeniowych dostępnych w ofercie Banku,
    ·         dbałość o jakość i kompletność dokumentacji,
    ·         budowanie trwałych relacji z klientami.

    CZEGO OCZEKUJEMY?
    ·         wykształcenia minimum średniego (mile widziana bankowość, finanse),
    ·         komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
    ·         samodzielności,
    ·         mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.

    CO OFERUJEMY?
    ·         stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    ·         współpracę z młodym, dynamicznym zespołem,
    ·         atrakcyjny system premiowy,
    ·         szkolenia wdrażające na start,
    ·         elastyczny grafik,
    ·         jasną ścieżkę rozwoju.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.