Ta oferta pracy jest nieaktualna od 126 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Monter SMD

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Printor Sp. z o.o. jest dostawcą kompleksowych usług w zakresie produkcji elektroniki. Podstawą działalności firmy jest produkcja obwodów drukowanych oraz montaż elektroniczny. Od 1981 roku działamy na polskim rynku, a w chwili obecnej jesteśmy partnerem biznesowym dla 380 firm w 15 krajach na świecie. Dbamy o rozwój naszych pracowników, dzięki czemu możemy pochwalić się wysoko wykwalifikowanym zespołem. Cenimy zaangażowanie i inicjatywę, ważna jest dla nas pozytywna atmosfera w pracy. Więcej informacji dotyczących naszej firmy możecie Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej: www.printor.pl.

    Poszukujemy pracownika na stanowisko:
    Miejsce pracy: Łódź

    Zadania:

    • obsługa linii produkcyjnej SMD (drukarka pasty lutowniczej, maszyna P&P, piec lutowniczy)
    • realizacja wyznaczonych planów produkcyjnych
    • kontrola jakości wykonywanych procesów
    • odpowiedzialność za zgodność produktu z dokumentacją

    Oczekiwania:

    • mile widziana znajomość elementów elektronicznych
    • wykształcenie średnie
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • dokładność, dyspozycyjność
    • sprawność manualna
    • umiejętność pracy w grupie

    Mile widziane:

    • doświadczenie w montażu elektroniki w technologii SMD
    • znajomość j. angielskiego w stopniu podstawowym

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • pracę w miłej atmosferze
    • dofinansowanie do kart sportowych
    • równe szanse dla kobiet przy rekrutacji
    • premie półroczne
    • pakiet medyczny

    Pisemne oferty, zawierające CV oraz deklarację: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych przez firmę Printor Sp. z o.o., w związku z prowadzonymi rekrutacjami” prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.