Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Programista

Danwood S.A.O firmie

  • Białystok, Polska
    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Danwood S.A.

Białystok

Białystok

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie i rozwój oprogramowania tworzonego na potrzeby Firmy
  • rozwiązywanie zgłaszanych problemów w utrzymywanym oprogramowaniu
  • utrzymywanie dokumentacji dotyczącej tworzonego oprogramowania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne
  • praktyczna znajomość C# / .NET / SQL
  • doświadczenie w budowaniu aplikacji .NET
  • podstawowa znajomość GIT, REST, HTML, CSS i JavaScript
  • język angielski na poziomie B1/B2
  • komunikatywność, samodzielność i chęć do nauki

Mile widziane:

  • znajomość .NET Core
  • znajomość technologii WPF lub Xamarin.Forms i wzorca projektowego MVVM
  • Doświadczenie w budowie UI opartych o Telerik UI/Kendo UI
  • doświadczenie w budowaniu testów jednostkowych

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne