Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Programista Front-End

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 29.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Pentacomp Systemy Informatyczne SA jest producentem rozwiązań informatycznych i dostawcą profesjonalnych usług IT dla dużych przedsiębiorstw i sektora publicznego. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w realizacji strategicznych projektów dla największych w Polsce organizacji.

Praca w Pentacompie to możliwość rozwoju zawodowego w przyjaznym i kompetentnym zespole, w spółce, która współpracując z wieloma przedsiębiorstwami i instytucjami uczestniczy w prestiżowych projektach informatycznych.

Obecnie poszukujemy specjalistów zainteresowanych możliwością rozwoju.

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki i zadania:

  • projektowanie oraz tworzenie warstwy front-end aplikacji
  • udział w pracach analityczno-projektowych
  • praca w zespołach deweloperskich Scrum

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku programisty Angular JS/Bootstrap/JavaScript
  • doświadczenie w wykorzystaniu technologii i standardów: TypeScript, jQuery, HTML, CSS, PUG/JADE, SASS, LESS, npm, Grunt, bower, typings
  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji web, typowych ataków i błędów bezpieczeństwa oraz sposobów zabezpieczeń
  • znajomość techniki Responsive Web Design lub równoważnej (np. Mobile Sites)
  • znajomość metodologii OOCSS lub równoważnej (np. ACSS, BEM, SMACSS)
  • doświadczenie z narzędziami do tworzenia dynamicznych arkuszy stylów
  • znajomość skryptowego języka programowania
  • znajomość Java
  • umiejętność optymalizacji kodu dla różnych przeglądarek
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej i korzystanie z anglojęzycznych źródeł wiedzy

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym lub technicznym
  • doświadczenie w pracy w zespołach Scrum
  • umiejętność tworzenia interfejsu z użyciem Angular Material
  • znajomość środowiska IDE Intellij
  • znajomość formularzy xForms
  • znajomość XSLT, XSD
  • szkolenia i certyfikaty dziedzinowe

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznym zespole przy ciekawych projektach
  • możliwość nauki od ekspertów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym
  • rozwój zawodowy
  • elastyczny czas pracy
  • niekorporacyjne podejście
  • stabilne zatrudnienie
  • pakiet benefitów po okresie próbnym

Administratorem danych jest Pentacomp Systemy Informatyczne S.A. z siedzibą w Al. Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.