Oferta pracy

Młodszy Programista

JAS-FBG S.A.O firmie

  • Kolejowa 17

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Obecnie poszukujemy kandydatek/kandydatów do pracy na stanowisku:

Młodszy ProgramistaNumer ref.: MP/KAT/2020

zadania

  • tworzenie i rozwój oprogramowania na potrzeby firmy
  • testowanie oprogramowania
  • dokumentacja kodu źródłowego

wymagania

  • wykształcenia wyższego informatycznego lub studenci ostatnich lat studiów wyższych (tryb niestacjonarny)
  • znajomości platformy Microsoft.NET
  • znajomości języka programowania C# (ASP .NET, WinForms)
  • znajomości Microsoft SQL Server
  • znajomości T/SQL
  • rozwiniętych zdolności w zakresie myślenia analitycznego
  • zaangażowania i motywacji do pracy
  • twórczego podejścia do rozwiązywania problemów
  • znajomości j. angielskiego umożliwiającej czytanie dokumentacji technicznej

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00
  • pracę w młodym i kreatywnym zespole,
  • możliwość realizacji ciekawych projektów
  • regularne certyfikowane szkolenia finansowane przez pracodawcę
  • pakiet benefitów: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne
    konkursy dla dzieci, spotkania integracyjne, prywatna opieka medyczna Medicover
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • doskonała atmosfera

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy