Młodszy Programista

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.04.2018
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 27.05.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Rankomat specjalizuje się w wyszukiwaniu najlepszych ofert ubezpieczenia samochodu, podróży, nieruchomości i produktów finansowych. Jesteśmy największą porównywarką ubezpieczeniową w Polsce, ale nie przestajemy się rozwijać. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Programisty.

    Miejsce pracy: Kraków

    Twoje obowiązki:

    Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za :

    • Utrzymywanie, dostosowywanie oraz rozwijanie istniejącego oprogramowania.
    • Aktualizacja dokumentacji technicznej
    • tworzenie interfejsów użytkownika

    Gwarantujemy:

    • Dowolną formę zatrudnienia (umowa o pracę, B2B)
    • Pomoc doświadczonych osób w trakcie wdrożenia oraz codziennej pracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego

    Dodatkowo:

    • Prywatna opieka medyczny
    • Możliwość korzystania z karty benefit system
    • Możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego
    • Lekcje angielskiego

    Czego oczekujemy:

    • Min. 2 lat doświadczenia w tworzeniu rozwiązań z wykorzystaniem języka JavaScript
    • Umiejętność testowania własnego kodu i pisania testów jednostkowych
    • Dobra znajomość PHP OOP, MVC, HTML5, CSS
    • Znajomość Responsive Web Design, SASS
    • Znajomość Zend Framework, Phalcon, AngularJS, Smarty, JavaScript, jQuery
    • Dobra znajomość MySQL

    Jak aplikować:

    Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij CV klikając przycisk APLIKUJ TERAZ.

    Koniecznie dopisz klauzulę “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)”.