Ta oferta pracy jest nieaktualna od 191 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Programista .NET/C#

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 16.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AXIALUS S.A.

    Wercom jest Złotym Autoryzowanym Partnerem Sage, firmą specjalizującą się we wdrożeniach i usługach związanych z Systemem Symfonia. Strategicznym partnerem firmy Wercom jest Sage, wiodący w Polsce producent oprogramowania do zarządzania małymi i średnimi firmami. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań
    Nr ref. MPR 03/2018

    Młodszy Programista .NET/C#

    Jeśli chcesz zdobywać doświadczenie i tworzyć oprogramowanie, pociąga Cię praca w zespole profesjonalistów i tworzenie indywidualnych rozwiązań, jesteś absolwentem lub studentem - to jest praca dla Ciebie!

    Opis stanowiska pracy:

    • projektowanie rozwiązań programistycznych
    • implementowanie i utrzymanie aplikacji w technologii .NET/C#
    • tworzenie dokumentacji projektowo-wdrożeniowej

    Wymagania:

    • umiejętność programowania w języku C# na platformie .NET
    • znajomość HTML/CSS, JavaScript (jQuery), AJAX
    • znajomość relacyjnych baz danych - SQL Server

    Mile widziane:

    • znajomość wzorców projektowych: MVC i MVVM
    • znajomość biblioteki angular.js
    • Min. doświadczenie: mniej niż 1 rok
    • Min. wykształcenie: Wyższe inżynierskie lub w trakcie studiów

    Więcej informacji na stronie www: www.wercom.pl
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez WERCOM Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu."