Ta oferta pracy jest nieaktualna od 265 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Programista .NET

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 2017-08-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Firma ZETO-RZESZÓW Sp. z o. o. powstała w lipcu 1966 roku. Jej dzieje trwale przeplatają się z historią informatyzacji i komputeryzacji regionu południowo-wschodniej Polski. Stanowi jej nieodłączną część. Wiedza i doświadczenia, zdobywane od 50 lat, dają nam miejsce wśród największych i najlepszych firm komputerowych w regionie Podkarpacia. Nasze działania skierowane są na kompleksową obsługę teleinformatyczną klienta z zagwarantowaniem najwyższego poziomu usług.

    Pracując z nami będziesz miał/ła okazję sprawdzać swoją wiedzę i umiejętności każdego dnia współpracując z naszymi klientami przy tworzeniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych.

    MŁODSZY PROGRAMISTA .NET
    Miejsce pracy: Rzeszów

    Zakres zadań:

    • tworzenie dedykowanych aplikacji i rozszerzeń funkcjonalnych oprogramowania
    • testowanie systemów i aplikacji

    Oczekiwania od kandydatów ubiegających się na to stanowisko:

    • podstawowa znajomość języka C# i środowiska .NET
    • znajomość zasad programowania obiektowego
    • podstawowa znajomość relacyjnych baz danych MSSQL i języka TSQL
    • znajomość j. angielskiego umożliwiająca sprawne czytanie dokumentacji
    • umiejętność pracy w zespole oraz rozwiązywania problemów
    • nastawienie na szybkie przyswajanie wiedzy
    • zaangażowanie, kreatywność, systematyczność i odpowiedzialność
    • prawo jazdy kat. B (wymagane)

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w młodym zespole
    • szkolenia specjalistyczne
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • poznawanie najnowszych technologii rynku IT
    • wynagrodzenie adekwatne do osiągniętych wyników
    • bogaty pakiet socjalny, w tym dofinansowanie Pakietu MultiSport

    CV i list motywacyjny z tytułem Inżynier systemów/sieci prosimy wysyłać za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

    Dokumenty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883).”

    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

    Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż:
    1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ZETO-RZESZÓW, ul. Rejtana 55, 35-326 Rzeszów,
    2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom,
    3) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
    4) podanie danych osobowych jest dobrowolne.