Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Programista PHP

  • Bielsko-Biała, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    PROFI CREDIT jest drugą największą firmą pożyczkową w Polsce. Działamy na polskim rynku od prawie 14 lat. Specjalizujemy się w udzielaniu pożyczek ratalnych dla klientów detalicznych, jak i przedsiębiorców. Od początku działalności w Polsce sprzedaliśmy już ponad 410 tysięcy pożyczek na łączną wartość prawie 4 miliardów złotych.

    Aktualnie, w związku z rozwojem struktur Działu IT, poszukujemy pracowników na stanowisko:
    Miejsce pracy: Bielsko-Biała

    Co będzie Twoimi zadaniami?

    • Projektowanie i rozwój oprogramowania wspierającego procesy Spółki, przy zastosowaniu najnowszych technologii,
    • Utrzymywanie odpowiedniego standardu kodu,
    • Refactoring oraz optymalizacja istniejących modułów,
    • Uczestnictwo w międzynarodowych projektach Spółki,
    • Współpraca z doświadczonym oraz wspierającym zespołem Programistów.

    Kogo poszukujemy?

    Profil naszego Programisty:

    • Min.1-rok profesjonalnego doświadczenia,
    • Znajomość:
      • PHP 7 (OOP/MVC) / AngularJS / Symfony / JQuery,
      • Znajomość budowy skryptów SQL,
      • HTML5, CSS3, JavaScript,
      • środowiska do prowadzenia testów automatycznych (Selenium lub inne),
      • narzędzi zarządzania kodem GIT/Bitbucket,
      • metodologii Agile,
    • Orientacja w środowisku JIRA oraz PHPStorm będzie dodatkowym atutem,
    • Umiejętność współdziałania w zespole i dobra organizacja własnej pracy,
    • Terminowość, dokładność i własna inicjatywa.

    Masz swoje wymagania?

    Doskonale to rozumiemy!
    Spójrz, co dla Ciebie przygotowaliśmy:

    • Profesjonalne wdrożenie i niezbędne wsparcie merytoryczne – dołożymy wszelkich starań, żebyś w pełni poznał swoje zadania!
    • Zdobywanie bardzo cennego doświadczenia zawodowego – pracuj z najlepszymi i buduj swoją wiedzę!
    • Udział w ambitnych, międzynarodowych projektach IT i współtworzenie nowatorskich narzędzi – realizuj zadania wysokich lotów!
    • Fachowe szkolenia zgodne z Twoim profilem zawodowym – wiemy, że rozwój umiejętności to coś, czego absolutnie potrzebujesz; zapewnimy Ci to!
    • Możliwość sugerowania rozwiązań i wdrażania pomysłów – doceniamy inicjatywę i kreatywność!
    • Pozytywne środowisko pracy i sprzyjającą atmosferę :) – lubimy ze sobą pracować, dołączysz do nas?
    • Rozbudowany pakiet benefitów, a wśród nich m. in: możliwa praca zdalna i elastyczne godziny pracy, karta sportowa, dodatkowe dni urlopu, język angielski w czasie pracy, imprezy integracyjne, kuchnia z napojami i ekspresem do kawy, aktywności rekreacyjno-sportowe, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wakacji, dnia dziecka i świąt, preferencyjna cena sprawdzonego cateringu.
    • Klarowny, bardzo atrakcyjny i motywujący system wynagradzania: podstawa + premia kwartalna w postaci 4 dodatkowych wynagrodzeń – nas to motywuje, a Ciebie?
    • Zatrudnienie na umowę o pracę w dużej, stabilnej rynkowo i ciągle rozwijającej się Spółce finansowej – pewny, solidny pracodawca to jest to!
    • Pracę stacjonarną (1 etat) w Bielsku-Białej, w Centrali Spółki – pracuj od poniedziałku do piątku i miej czas na realizację swoich pasji!
    • Nowe biuro i profesjonalne narzędzia pracy - notebook z SSD + 2 monitory
      + PHPSTORM.

    To jest praca dla Ciebie! Dołącz do nas!