Ta oferta pracy jest nieaktualna od 297 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy programista PHP

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-11-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AVT - wiodące wydawnictwo z segmentu czasopism special interest
    poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • rozwój serwisów internetowych firmy, w tym udział we wdrażaniu nowych funkcjonalności,
    • przygotowywanie mailingów,
    • bieżąca obsługa portali wydawnictwa,
    • współpraca z redakcjami oraz grafikiem.

    Oczekiwania:

    • znajomość PHP OOP
    • znajomość MySQL
    • znajomość CSS + HTML 5
    • znajomość JavaScript (jQuery)

    Mile widziane:

    • znajomość Joomla CMS

    Oferujemy:

    • korzystne warunki zatrudnienia, w tym umowę o pracę,
    • pakiet medyczny,
    • kurs angielskiego,
    • elastyczny czas pracy,
    • doskonałą atmosferę w młodym zespole,
    • dużo nauki,
    • wynagrodzenie od 4000 do 6000 brutto w zależności od doświadczenia.

    Zainteresowanych współpracą prosimy o przesłanie swojej aplikacji
    klikając w przycisk:

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883