Młodszy Specjalista ds. Reasekuracji

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.11.2018
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 16.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Generali Polska jest częścią Grupy Generali, jednej z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych obecnej w ponad 60 krajach na całym świecie. Zatrudniamy ponad 1 400 Pracowników i obsługujemy ponad 3 mln Klientów. Doceniamy naszych Pracowników oraz dbamy o ich rozwój. Każdego dnia wspólnie tworzymy przyjazne miejsce pracy.
    Miejsce pracy: Warszawa
    Zakres obowiązków
    • Rejestracja umów frontingowych w systemie informatycznym
    • Terminowe - zgodne z obowiązującymi umowami - zawiadamianie reasekuratora o zaistniałych szkodach (w tym przygotowanie rachunków technicznych, zestawień szkodowych)
    • Przygotowanie raportów, analiz dotyczących umów frontingowych
    • Współpraca z innymi departamentami w ramach GENERALI
    Oczekujemy
    • Mile widziane praktyki/staż w reasekuracji lub departamentach finansowych
    • Ukończonych studiów wyższych na kierunkach Ekonomia/Finanse
    • Mile widziana znajomości zagadnień z zakresu ubezpieczeń i reasekuracji
    • Biegłej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel), znajomość języka SQL ,VBA będzie dodatkowym atutem
    • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
    Oferujemy
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dynamicznej i międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej
    • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenia na życie, zniżki na produkty Generali)
    • Możliwość skorzystania z bezpłatnej nauki języka angielskiego