Mobile Application Test Engineer

ExperisO firmie

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Mobile Application Test EngineerNumer ref.: MAE/105/PAG

Zadania:

  • 80% czasu testy manualne
  • Testowanie aplikacji i funkcji EMUI
  • Odnajdywanie błędów, zbieranie logów aplikacji i systemowych
  • Field test dla serwisów lokalnych, Bluetooth, NFC, Wi-Fi
  • Reprodukcja defektów
  • Testowanie jakości rozmów, określanie czynników jakości połączenia
  • Testowanie Multimediów (kamera, kodeki voice/video, aplikacje streamingowe)
  • Uruchamianie automatyzacji testów (Python/Java)

Wymagania:

  • Dobre rozumienie architektury urządzeń Android/iOS
  • Rozumienie różnic pomiędzy generacjami w sieciach Mobile (2G - 4G)
  • Znajomość kodeków dla urządzeń mobilnych
  • Doświadczenie w analizie logów (Logcat, Systrace, PowerStats)
  • Rozumienie wpływu komponentów urządzeń mobilnych na zużycie energii
  • Znajomość zagadnień: struktury danych, wyrażenia regularne
  • Znajomość j.ang
  • Gotowość do wyjazdów służbowych po Europie (max 10% czasu)
  • Mile widziane: doświadczenie w pisaniu testów automatycznych (Python lub Java)

Miejsce pracy: Warszawa

Oferta:

  • UoP
  • Karta Multisport
  • Opieka medyczna
  • System premiowy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy