Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mobile Tech Lead - Senior Developer

  • Lublin, lubelskie
  • Kierownik
  • 16.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Britenet to kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu IT i realizacji projektów informatycznych; 500 specjalistów dbających o jakość i szczegóły; nowoczesne centra kompetencyjne w 4 miastach w Polsce.

    Najlepsze miejsce pracy IT w Polsce 2017,2016, 2015 (wg. Computerworld-TNS)

    Zobacz co się u nas dzieje na:

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Lublin / Kielce / Warszawa

    Nasze oczekiwania:

    • Min. 5 lata doświadczenia w programowaniu aplikacji mobilnych Android / WindowsPhone / iOS
    • Znajomość: JAVA, C#
    • Atutem będzie praktyczne doświadczenie w Xamarin
    • Dobra znajomość wzorców architektonicznych oraz znajomość zagadnień z zakresu planowania architektury aplikacji
    • Doświadczenie w pracy w projektach prowadzonych metodykami zwinnymi (SCRUM)
    • Chęć ciągłego rozwoju, śledzenie trendów z zakresu tworzenia aplikacji mobilnych i wdrażanie ich w projekcie
    • Minimum roczne doświadczenie związane z zarządzaniem zespołem projektowym
    • Mocno rozwinięte umiejętności interpersonalne
    • Komunikatywność
    • Wspieranie rozwoju pozostałych członków zespołu
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
    • Gotowość do podróży służbowych (ok. 1-2 dni w miesiącu)

    Zakres zadań:

    • Tworzeniem, rozwój i utrzymanie aplikacji mobilnych
    • Doradztwo w obszarze aplikacji mobilnych
    • Nastawienie na kontakt z klientem
    • Prowadzenia zespołów developerskich
    • Rozbudowa zespołu aplikacji mobilnych
    • Wsparcie dla podległego zespołu
    • Mentoring

    Co oferujemy:

    • BEZPIECZEŃSTWO: dobre pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenia grupowe, prywatną opiekę medyczną, kilkunastoletnie letnie doświadczenie w branży
    • BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: ergonomiczne, nowoczesne biura i centra kompetencyjne, wyposażoną kuchnię, całkiem niezłą kawę:),  codzienne dostawy owoców do naszych biur, w największych oddziałach chillout room-y, docenianą przez pracowników atmosferę pracy
    • AKTYWNOŚĆ:  kartę Multisport, grupy sportowe, patronat maratończyków i reprezentacji piłkarskiej
    • ROZRYWKA:  wyjazdy integracyjne, wypady do pubów, przyjęcia wigilijne; imprezy dla naszych dzieciaków
    • ROZWÓJ: ścieżka kariery, program szkoleń, finansowanie nauki j. angielskiego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.