Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mobilny Technik Serwisu

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 14.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
top

Whoohoo® jest międzynarodowym ekspertem w zakresie rekrutacji i contractingu inżynierów, specjalistów i menedżerów. Poszukujemy kandydatów głównie dla branży inżynieryjnej, budowlanej, produkcyjnej, finansowej, IT, farmaceutycznej oraz BPO/SSC.

Whoohoo® należy do holenderskiego holdingu Maandag®, który od ponad 25 lat zajmuje się  rekrutacją specjalistyczną w Holandii, głównie dla sektora non-profit. Maandag® posiada 24 oddziały, zlokalizowane w 4 krajach i zatrudnia obecnie ponad 2 900 osób.

Obecnie dla jednego z naszego Klienta, firmy z branży petrochemicznej poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Mobilny Technik Serwisu (Elektryk)
Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, opolskie, śląskie.

Zadania:

  • utrzymanie ruchu instalacji gazów technicznych u naszych klientów,
  • praktyczny udział w rozruchu nowych instalacji,
  • naprawy warsztatowe i przeglądy armatury oraz oprzyrządowania
    kontrolno-pomiarowego,
  • kontakty z U D T w zakresie dopuszczeń wstępnych i kontroli okresowych,
  • interwencje awaryjne na instalacjach,
  • nadzorowanie podwykonawców w trakcie prac montażowych / remontowych na instalacjach,
  • prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej.

Kompetencje i profil:

  • wykształcenie techniczne min. średnie - preferowane kierunki: automatyka, elektryka
  • doświadczenie w pracy w utrzymaniu ruchu elektrycznego
  • mile widziana praktyka w serwisowaniu, naprawach lub uruchomieniach przemysłowych urządzeń energetycznych takich jak sprężarki, pompy, aparatura kontrolno-pomiarowa
  • uprawnienia SEP
  • prawo jazdy kategorii B i gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski
  • samodzielność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • narzędzia pracy (samochód - również do użytku prywatnego, laptop, telefon)
  • atrakcyjny pakiet socjalny (dodatkowe 3 dni płatnego urlopu w roku, gwarantowana premia roczna,opieka medyczna dla całej rodziny, ubezpieczenie, dofinansowanie kursu językowego, wakacji oraz kolonii dzieci, karta multisport, prywatny fundusz emerytalny z dofinansowaniem ze strony firmy, bonus świąteczny etc.)
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej częścią międzynarodowej korporacji
top
Prosimy również  w CV załączyć następującą formułę:
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się