Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1203 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Modelka Techniczna – Asystentka

  • Gdańsk, pomorskie
  • Asystent
  • 11.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DIVERSE jest jedną z wiodących marek odzieżowych w Polsce. Powstała w 1993 roku i od tego czasu sukcesywnie spełnia niebanalne wymagania ludzi aktywnych, ceniących wygodę, jakość oraz styl. Zespół profesjonalistów tworzy mocny fundament firmy, na który składa się wiele kreatywnych pomysłów i solidnych rozwiązań. Diverse posiada ponad 200 punktów detalicznych zlokalizowanych na terenie Polski.

    Firma DIVERSE poszukuje dziewczyny w rozmiarze M do przymierzania odzieży.

    MODELKA TECHNICZNA – ASYSTENTKA
    Miejsce pracy: Gdańsk

    Opis stanowiska:

    • przymierzanie odzieży damskiej w rozmiarze M
    • czynności związane z kontrolą jakości odzieży w dziale technologicznym
    • kontrola kurczliwości odzieży podczas prania

    Wymagania:

    • Wymiary dla rozmiaru M:
      • Wzrost                                     165 – 170 cm
      • Obwód klatki piersiowej              90 – 94 cm
      • Obwód talii                                70 – 74 cm
      • Obwód bioder                            97 – 101 cm
    • Znajomość obsługi komputera

    Oferujemy:

    • pracę na podstawie umowy cywilnoprawnej
    • ciekawe wyzwania i możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • współpracę z profesjonalnym zespołem

    Aplikacje (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ.

    Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatkami.