Ta oferta pracy jest nieaktualna od 118 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Montażysta - Elektryk

  • Rogoźno, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy kapitałowej oraz jedną z największych i najnowocześniejszych fabryk produkujących materace w Europie. Naszym głównym klientem jest sieć sklepów IKEA.

    Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy Rogoźno

    Jako Pracownik Działu Technicznego na stanowisko Montażysta będziesz odpowiedzialny za montaż nowoczesnych urządzeń/maszyn zgodnie z dokumentacją techniczną. Zapewnimy Tobie odpowiednie szkolenia merytoryczne i praktyczne. Staniesz się częścią zespołu Ikano Industry, które jest jedną z największych i najnowocześniejszych fabryk produkujących materace w Europie i którego głównym klientem jest sieć sklepów IKEA.

    Co nas wyróżnia:

    • Rozwój i ciekawe zadania w firmie zapewniającej bezpieczne warunki zatrudnienia;
    • Przyjazna atmosfera pracy, o której przekonasz się już na rozmowie kwalifikacyjnej;
    • Bogaty pakiet pracowniczy- opieka medyczna Lux Med. dla Ciebie i członków Twojej rodziny,
      grupowe ubezpieczenie, benefity świąteczne, spotkania integracyjne, obozy wakacyjne dla dzieci;
    • Szerokie możliwości doskonalenia się – katalog praktycznych szkoleń dostosowanych do potrzeb pracownika, zdobywanie uprawnień;
    • Udział w projektach i możliwość współpracy z wysokiej klasy specjalistami;
    • Atrakcyjny system wynagrodzeń.

    Zadania na stanowisku:

    • Montaż mechanicznych i elektrycznych urządzeń;
    • Testowanie i programowanie gotowych urządzeń;
    • Współpraca z Inżynierami-Konstruktorami na etapie wdrażania urządzeń.

    Twój profil:

    • Wykształcenie min. średnie techniczne kierunkowe/zawodowe;
    • Doświadczenie przy montażu i/lub naprawie urządzeń mechanicznych;
    • Wiedza z zakresu mechaniki i/lub hydrauliki siłowej i/lub elektryki;
    • Umiejętność czytania rysunków technicznych i posługiwania się dokumentacją techniczną;
    • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów i dobra organizacja pracy;
    • Praca jednozmianowa;
    • Umiejętność pracy w zespole;
    • Znajomość języka angielskiego będzie mile widziana.

    Czy propozycja Ikano Industry jest dla Ciebie?

    Poszukujemy otwartych, komunikatywnych osób, zaangażowanych w powierzone obowiązki i odpowiedzialnych.

    Dołącz do nas już teraz – znajdźmy razem lepszą drogę!

    Wyślij swoją aplikację za pomocą przycisku Aplikuj lub Ikano Industry Sp. z o.o., Dział Personalny,
    ul. Magazynowa 4, 64- 610 Rogoźno. Prosimy również o umieszczenie poniższej klauzuli
    w wysyłanej aplikacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.