Ta oferta pracy jest nieaktualna od 146 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Montażysta

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-03-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    VERTIFLEX SP. Z O.O.

    Firma VERTIFLEX Sp. z o.o. powstała w 2012 roku i jest producentem zamknięć lokali handlowych i użytkowych w centrach handlowych i na lotniskach. Jest jednocześnie jedynym w Europie producentem krat przesuwnych VertiFlex. Pozostali producenci ulokowani są w Kanadzie i USA. Produkty nasze – z uwagi na doświadczenie zdobyte w dwuletnim okresie współpracy z 3 kanadyjskimi producentami, są prawie identycznym odwzorowaniem wyrobu, zarówno pod względem technologicznym jak również jakościowym. Produkcję krat opieramy na najlepszych komponentach dostępnych na rynku. Realizujemy rozwiązania dla klientów biznesowych oraz indywidualnych.
    Naszym celem jest zapełnienie niszy produkcyjnej w branży produkcji zamknięć powierzchni handlowych oraz użytkowych poprzez konkurencyjną ofertę, alternatywną do istniejących na rynku.
    Zatrudniamy zaledwie kilka osób, przy współpracy których udało sie nam na przestrzeni lat wyprodukować kilkaset krat VertiFlex i zamontować w galeriach handlowych, szpitalach, obiektach sportowych oraz na lotniskach w Polsce i Europie.

    Montażysta

    Miejsce pracy: Łódź
    Opis stanowiska:
    • Praca obejmuje: montaż witryn, fasad, krat zwijanych i krat VertiFlex
    • Obszar działania: Polska i Europa

    Wymagania:

    • Doświadczenie w montażu wymienionych elementów
    • Prawo jazdy kategorii B

    Oferta:

    • Zatrudnienie na umowę-zlecenia z zachowaniem praw pracowniczych (zus, chorobowe, urlop, odzież bhp).
    • Wynagrodzenie w stawce 15 zł netto za godzinę, płatne po zakończeniu miesiąca pracy + zwrot kosztów podróży związanych z montażami (diety)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez VERTIFLEX SP. Z O.O. z siedzibą w ŁODZI, UL. SZCZECIŃSKA 61/67 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
    Informujemy, że Administratorem danych jest VERTIFLEX SP. Z O.O. z siedzibą w ŁODZI przy ul. SZCZECIŃSKIEJ 61/67. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.