Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter - Elektronik/Elektryk

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 04.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma HITIN powstała w 1992 roku. Głównymi obszarami naszej działalności są: elektronika przemysłowa - produkcja serii zabezpieczeń termicznych RTT dla transformatorów suchych i żywicznych, automatyka i robotyka przemysłowa, remonty i naprawy oraz modernizacje maszyn i urządzeń elektrycznych, transformatorów. Prowadzimy serwis maszyn i urządzeń elektrycznych, systemów automatyki i transportu wewnętrznego. Jesteśmy integratorem systemów automatyki przemysłowej.

    Miejsce pracy: Katowice

    Opis stanowiska, zakres obowiązków:

    • Montaż elementów na płytkach elektronicznych,
    • Montaż kompletnych urządzeń, sprawdzanie i kontrola jakości po montażu, przygotowanie do wysyłki,
    • Doraźne wsparcie przy montażu szaf sterowniczych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie zawodowe, mile widziane o kierunku elektronika/elektrotechnika lub pokrewne,
    • Zdolności manualne (mile widziana umiejętność lutowania elementów elektronicznych SMD, THT),
    • Podstawowa umiejętność czytania schematów elektronicznych,
    • Sumienność, zaangażowanie w powierzone obowiązki, samodzielność.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu (system jednozmianowy, od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00),
    • Ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze,
    • Wdrożenie, zdobycie doświadczenia, kontakt z najnowszymi rozwiązaniami i możliwość dalszego rozwoju,
    • Premie świąteczne, wczasy pod gruszą itp.
    • Możliwość zatrudnienia od zaraz.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Hitin Sp. z o.o. w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym.”