Ta oferta pracy jest nieaktualna od 38 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter

  • Poznań, wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 21.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Flexkon Europe Sp. z o.o.

    Firma Flexkon istnieje od 23 lat i działa na globalnym rynku w zakresie transporterów płytkowych oraz automatyzacji produkcji. Informacje na temat firmy znaleźć można na www.flexkon.eu. Na dzień dzisiejszy firma pochwalić się może projektami w 45 krajach świata, w tym w Polsce, z realizacjami w branżach tytoniowych, spożywczych, kosmetycznych czy farmaceutycznych. Od 2017 roku w Polsce działa nowy oddział firmy ukierunkowany na obsługę klientów z Europy. W związku z dynamiczny rozwojem organizacji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Monter

    Miejsce pracy: Poznań

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Montaż aluminiowych i stalowych systemów przenośników zarówno na warsztacie jak i u klienta końcowego
    • Prace warsztatowe m.in. wiercenie, cięcie, gięcie profili
    • Prace magazynowe m.in. przyjmowanie dostaw oraz szykowanie wysyłek

    WYMAGANIA:

    • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Zdolności manualne
    • Umiejętność czytania rysunków technicznych
    • Prawo jazdy kategorii B
    • Gotowość do wyjazdów służbowych
    • Wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole i orientacja na klienta
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego i/lub podnośnika nożycowego a także uprawnienia elektryczne do 1 kV

    CO OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie w nowym oddziale dynamicznie rozwijającej się firmy działającej na terenie ponad 45 krajów
    • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwości rozwoju zawodowego
    • Udział w wielu ciekawych projektach odbywająych się w największych globalnych firmach produkcyjnych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV)
    klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Flexkon Europe Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Flexkon Europe Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Siewierskiej 6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.