Ta oferta pracy jest nieaktualna od 73 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter rusztowań

  • Mongstad , Norwegia
  • Pracownik fizyczny
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma GLOBAL WORK Sp. z o.o.  należąca do międzynarodowej Grupy Kapitałowej KAEFER, realizująca projekty dla budownictwa przemysłowego w kraju i zagranicą, poszukuje obecnie pracownika na stanowisko:

                                       Monter Rusztowań

    Miejsce pracy: Mongstad
    MRM/17

    Opis stanowiska:

    Praca na terenie Rafinerii Mongstad w Norwegii

    • Montaż i demontaż rusztowań systemowych
    • Wykonywanie zadań innych zleconych przez przełożonych zgodnie z potrzebami budowy

    Wymagania:
    • Uprawnienia do montażu rusztowań- paragraf 17 (46c)
    • Certyfikat FAKBREV
    • Min. 2 letnie udokumentowane doświadczenie w branży rusztowaniowej
    • Dobra znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:
    • Pracę w firmie należącej do międzynarodowego koncernu budowlanego
    • Pracę na projekcie długoterminowym

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj Teraz!

    Posiadamy Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 3913

    Proszę o dopisanie nastepującej Klauzuli:

    Wyrażam zgodę na administrację, przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych przez Global Work Sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu 41-800, ul. Padlewskiego 6, w celach związanych z procesami rekrutacji. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych przez Global Work Sp. z o.o. również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia i może być w każdej chwili odwołana. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom grupy KAEFER oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych przez Global Work Sp. z o.o. również po  zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia   i może być w każdej chwili odwołana (przyszłe rekrutacje). Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Bez wyżej wymienionej klauzuli umieszczonej na CV, to CV nie będzie mogło być brane pod uwagę ani na potrzeby rekrutacji w ramach Grupy Kapitałowej KAEFER i Kontrahentów ani też na poczet przyszłych rekrutacji.

     Jednocześnie oświadczam, że wszystkie dane, które są włączone do CV i podania o pracę zostały dostarczone do firmy Global Work Sp. z o.o. dobrowolnie i są one prawdziwe. Przyjmuję do wiadomości, że dane osobowe usunięte zostaną przez Global Work Sp. z o.o. niezwłocznie w sytuacji odwołania przeze mnie zgody, a także w sytuacji gdy nie będzie możliwa  aktualizacja  moich  danych.  Firma  Global  Work  Sp.  z o.o.  poinformowała  mnie  o prawie wglądu do własnych danych osobowych, oraz prawie żądania ich aktualizacji.