Ta oferta pracy jest nieaktualna od 120 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter - Spawacz

  • Dublin, Irlandia
  • Pracownik fizyczny
  • 21.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spanners Limited

    MONTER - SPAWACZ KONSTRUKCJI STALOWYCH

    Panda – największa irlandzka firma zajmująca się zbieraniem i przetwarzaniem odpadów poszukuje doświadczonych monterów - spawaczy konstrukcji stalowych.

    Miejsce pracy: Dublin
    Numer referencyjny: SP

    Opis stanowiska:

    Montaż i spawanie konstrukcji stalowych w halach przetwórni odpadów oraz przy nowych projektach.

    Wymagania:

    • uprawnienia spawalnicze (135, 114);
    • doświadczenie w montażu i spawaniu konstrukcji stalowych, min 3 lata;
    • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
    • doświadczenie w korygowaniu konstrukcji po spawaniu (obsługa palnika);
    • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi;
    • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków

    Oferujemy:

    • stałą umowę bezpośrednio z pracodawcą, na pełny etat oraz na warunkach irlandzkich,
    • możliwość rozpoczęcia pracy natychmiastowo
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejetnosci i kwalifikacji
    • zakwaterowanie
    • zmianowy tryb pracy, możliwe nadgodziny i praca w soboty
    • wsparcie w pierwszych tygodniach pracy – założenie konta bankowego, uzyskanie numeru PPS, itp.

    ROZMOWY Z PRACODAWCĄ ODBĘDĄ SIĘ W POLSCE W WARSZAWIE W NAJBLIZSZYCH TYGODNIACH.

    Osoby zainteresowane oraz spełniające wymagania prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy również o dołączenie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami. Zgadzam się na przetwarzanie przez Panda moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.”