Ta oferta pracy jest nieaktualna od 289 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Murarz

  • Belgia
  • Pracownik fizyczny
  • 26.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    ERBUD INTERNATIONAL to jedna ze Spółek wchodzących w skład Grupy ERBUD - czołowej grupy budowlanej w Polsce o ponad 1 mld zł obrotów rocznie, realizującej wymagające projekty budowalne w segmencie komercyjnym, infrastruktury publicznej, inżynieryjno-drogowym, energetycznym i mieszkaniowym. Grupa ERBUD jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych i zatrudnia obecnie około 2300 pracowników. ERBUD realizuje projekty w Polsce, Niemczech, Belgii oraz Francji.

    Grupa, od ponad 25 lat działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej.

    Jesteś dobry w swoim fachu, chcesz zarabiać więcej niż w kraju, przyjedź do nas do Belgii
    Mówisz tylko po polsku? Nie ma problemu.

    W chwili obecnej, w związku z realizowaną budową, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Murarz
    (znajomość języków obcych nie jest wymagana)
    Nr ref: 2018/01/CM/KNS/05

    Opis stanowiska (główne obowiązki):

    • Wykonywanie murowania, szalowania,
    • Wykonywanie pomiarów
    • Praca z rysunkiem technicznym

    Oczekiwania:

    • Doświadczenia na podanym stanowisku – udokumentowany staż pracy w zawodzie
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego
    • Samodzielną realizacją powierzonych zadań
    • Dyspozycyjność i zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów

    Oferujemy:

    • Konkurencyjną stawkę godzinową: obecnie 14,92 € brutto
    • Umowę o pracę
    • Dodatek żywnościowy – 13stka z opok/pdok w wysokości 9,12 % rocznego wynagrodzenia
    • Zapewniamy zakwaterowanie, przejazd z kontraktu w dwie strony, dojazd do pracy
    • Praca od poniedziałku do piątku
    • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy
    • Pracę w firmie będącej jednym z liderów rynku budowlanego – od ponad 20 lat na rynku;

    Dodatkowo:

    • Urlop płatny w wymiarze 26 dni
    • Wypłata do 10 dnia każdego miesiąca na konto
    • ZUS opłacany zawsze w terminie

    W zamian oferujemy:

    • Pracę w firmie będącej jednym z liderów rynku budowlanego, notowanej od 2007 r. na GPW,
    • Umowę o pracę,
    • Zakwaterowanie, przejazd z kontraktu w dwie strony, dojazd do pracy,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie w formie stawki godzinowej za przepracowany czas.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim, poprzez kliknięcie w przycisk „Aplikuj”.
    Uprzejmie informujemy, iż rozpatrujemy tylko kompletne aplikacje, jak również, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami

    Administratorem danych jest Firma ERBUD S.A. z siedzibą w Warszawie (02-797) ul. Klimczaka 1. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.